.

.

3шт Нокти Четка Живопис Dotting Detailing Draw Pen Brushes инструменти за фалшив върха на нокътя с гел лак UV гел дизайн нокти инструменти за оформяне на нокти

3шт Нокти Четка Живопис Dotting Detailing Draw Pen Brushes инструменти за фалшив върха на нокътя с гел лак UV гел дизайн нокти инструменти за оформяне на нокти

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -36 %
BGN 3.12
Брой продукти
В магазина


3 Pcs Помине Четка Сликарство Dotting Детали Нерешено Пенкало Четки Алатки За Лажни Нокти Совет Гел лак УВ Гел Ноктите Стил на Дизајн Алатки
Име Помине Четки / Помине Уметност Дизајн Пенкало Спецификации 0# - 18.5 cm 00# - 18.3 cm 000# - 18.1 cm Опис Овие четки може да се uesd за цртање линии и сликарство. Може да се подготви прекрасни линии или 3 D слика дизајн на вашите нокти слободно во секунди. Функција >> Идеална алатка за фино помине уметност. >> Лесно да се справи и да работат. >> Погоден за професионални или домашна употреба. >> На nib е издржлив.Тоа не ќе се отвори, деформирајте или ги кородираат. >> Пенкало случај не падне или исчезнат кога потопено во вода. Пакет 1 * 3 Pcs Помине Четки
Answer : ___________________________ Note : Пракса неколку пати повеќе. Тоа е исто како пишување.
Нашата продавница е прилагоден од страна на професионални manicurists. Имаме големо искуство во помине уметност. Ние сме Запознаени со помине уметност процес и професионални помине производи. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услуги.
Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Плаќање : Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барања со предмети. Ве молиме пополнете исплати во рок од 3 дена.

Подробности

Тип Елемент:
Четка За Нокти
Материал:
Акрил
Размер:
3Pcs
Номер На Модела:
Дръжка За Дизайн На Ноктите
Тип:
малярная дръжка
Класификация:
Четка Инструменти
Характеристика:
Инструменти За Дизайн, Стайлинг За Нокти
Компонент:
За гел-лак, UV-гел

Те също купуват с този продукт