.

.

спрей парфюми безплатна доставка 10 мл двойно сърце издълбани проекти за еднократна употреба анодизиран алуминиев флакон парфюм гравиран спрей аромат

спрей парфюми безплатна доставка 10 мл двойно сърце издълбани проекти за еднократна употреба анодизиран алуминиев флакон парфюм гравиран спрей аромат

Оценки на купувача:

BGN 82.00 -8 %
BGN 89.44
Брой продукти
В магазина


НАПОМЕНА :
Мин Цел е ДОЛАРИ 15 ! Да може да се МЕША Стилови (може да се избере различен стил и боја ) !
Pls не цел, ако вкупниот износ е помалку од ! Ние не може да се продаде затоа што немаат профит !
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со Кина Пост Воздух Пошта !
Ви благодариме за доаѓање и разбирање !
Имајте пријатен ден !
-
Функција :
1)Материјал : алуминиумски + Стаклено шише
2)Боја : Црна ,Сина ,Виолетова ,Злато ,Сребро ,Розова ,Црвена
3)Пакување : OPP кеси, Надворешниот картон

** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.

Подробности

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
10ml
Номер На Модела:
празна бутилка
Цвят:
смесете цвят
is_customized:
Yes
Материал:
Алуминий + Стъкло

Те също купуват с този продукт