.

.

Безплатна доставка-търговия на Едро с 200 x 3 ml мини-стъклен хвърляне на бутилка, ролка-на, Кехлибарен прозрачен хвърляне на бутилка

Безплатна доставка-търговия на Едро с 200 x 3 ml мини-стъклен хвърляне на бутилка, ролка-на, Кехлибарен прозрачен хвърляне на бутилка

Оценки на купувача:

BGN 233.60
Брой продукти
В магазина


Спецификација :
1, Име : 3ml стакло се тркалаат на шише со мобилен string 2, Материјал : стакло
3, Капацитет : 3ml 4, Користете : парфем, мирис, масла, други нега на кожата производи
5, боја : жолто,јасно 6 : големина : 16*43mm 7 : можете да изберете боја на шише, ако корисникот не е точка на боја на шише, ние ќе ги испратите по случаен избор.
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!! Бесплатен превозот - 24 x 5ml килибар стакло се тркалаат на шише,килибар стакло roll-on шише со алуминиумско капаче US$ 16.99 /многу
24 парчиња / многу
Бесплатен превозот, Висок квалитет на 24/многу 10ml килибар стакло се тркалаат на шише, 10ml килибар напомна на шише.сината боја е достапен US$ 31.88 /многу
24 парчиња / многу
Бесплатен превозот, 10ml чисто стакло roll-on шише, се тркалаат на шише со пластична капа, мирис и парфем, parfum шише US$ 146.00 /многу
200 парчиња / многу
Бесплатен превозот - 5ml 300 x чисто Стакло се тркалаат на Шише со пластична капа, парфем се тркалаат на шише, се тркалаат на стакло шише US$ 128.00 /многу
300 парчиња / многу
Бесплатен превозот-8ml плоштадот стакло се тркалаат на шише, правоаголник стаклено шише парфем за етерично масло се користи US$ 136.00 /многу
200 парчиња / многу
Бесплатен превозот, 8ml мраз стакло парфем roll-on шише ,Парфем се тркалаат на шише US$ 22.00 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатен превозот,15ml зелените пластични се тркалаат на шише, 15 cc roll-on шише парфем, 1/2 оз се тркалаат на нафта сад US$ 18.88 /многу
24 парчиња / многу

Подробности

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Воспользуйся:
Етерично Масло
За Промишлена Употреба:
ЛИЧНА ХИГИЕНА
Вид Печат:
Катись Напред
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Шапка:
Алуминиево покритие
Цвят на бутилката:
Амбър, ясен

Те също купуват с този продукт