.

.

2 бутилки 0.5 грама/ 15 мл Завързана перука лепило / лепилен разтвор за използване в салон за красота 2 бр./лот супер адгезивный лепило за коса

2 бутилки 0.5 грама/ 15 мл Завързана перука лепило / лепилен разтвор за използване в салон за красота 2 бр./лот супер адгезивный лепило за коса

Оценки на купувача:

BGN 20.77
Брой продукти
В магазина

2 шише 0.5 МЛ/ 15ml чипка перика лепило/лепак решение за салон за убавина употреба 2БР/МНОГУ супер adhensive губење на лепак
А екстра starker und lang anhaltender Perückenkleber,
Kleber zur Befestigung фон Perücken oder einzelnen Strähnen.
starke und lange Tragbarkeit дер Haarverlängerung
Es handelt sich um 1 Flasche Чипка Перика Лепак.
ТРАНСПАРЕНТЕН für alle Haarfarben geeignet
Inhahlt : 15 ml X2
Превозот И Ракувањето Со
Предмети ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Воздухопловната од Кина, откако вашата исплата е расчисти .
Воздухопловната време на Испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
9-12 работни дена
Канада, Франција, Шпанија,Холандија
9-15 работни дена
Бразил, Украина,Русија,Белорусија
По 15-20 дена
Други земји
Нормално не повеќе од 25 работни дена
Начин На Плаќање
, Виза, Мастер-картичка итн.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14
дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на
број.
За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. На starscores се многу важни за нас.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД), ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да се поправи тоа.

Подробности

Тип Елемент:
Лепила
Брой:
2
Материал:
лепило за тънко перука
Номер На Модела:
MR001
Място на произход на стоките:
Пекин, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Размер:
15ML

Те също купуват с този продукт