.

.

50шт 5 мл безвоздушный помпа бутилка емулсия бутилка козметична опаковка прозрачен контейнер Безплатна доставка

50шт 5 мл безвоздушный помпа бутилка емулсия бутилка козметична опаковка прозрачен контейнер Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 57.00 -7 %
BGN 61.60
Брой продукти
В магазина

Добредојдовте во мојата продавница!
Ако имате било какви прашања,pls ве молиме контактирајте со нас , ако ние не сме на интернет,pls да ни оставите порака,ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
5ml airless емулзија шише шише Козметички Шише airless пумпа шише транспарентен Бесплатен превозот
Ако ви треба бела боја, ве молиме кликнете на оваа врска :

Подробности

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
5ml
Номер На Модела:
5 мл

Те също купуват с този продукт