.

.

Търговия на едро Безплатна доставка 200 бр./лот 10 мл в пластмасови бутилки с капкомер тамперной очевидна капак

Търговия на едро Безплатна доставка 200 бр./лот 10 мл в пластмасови бутилки с капкомер тамперной очевидна капак

Оценки на купувача:

BGN 57.00 -11 %
BGN 63.84
Брой продукти
В магазина

ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ / БЕЗБЕДНОСТ И ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА
Ние може да произведе различни големини и бои на dropper Шише, како на клиент барање. Ако имате барање, ве молиме слободно контактирајте со мене.
Квалификација и сертификати 1) Со ISO 9000 Квалификувани за Сертификација и ISO9001 : 2000 меѓународниот стандард 2) Нашите Хемиски шишиња се дезинфицираат во еднакви можности Стерилизација. 3) Шишиња кои волумен е поголем од 100ml може да се корозија превенција материјал 200 PCS само бела капа 2500 PCS факултативна боја на капа линк :
Ние сме Гуангжу Ka Yu Пакување Производи Co., Ltd. е производител на dropper шишиња со добро опремени тестирање објекти и силна техничка сила.
Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во фармацевтската пакување и други индустрии.
Нашите производи се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволи постојано менување на економските и социјални потреби.
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!!

Подробности

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
търговска марка:
Краен
Номер На Модела:
Бутилка Droope 10ML
is_customized:
Yes
съдържа:
Бутилки, Капачки, Пипети
вид на капсула:
Детска Шапка
цвят на капсули:
Белота / призова
съвет:
пластмасов краен
Бутилка:
PET (прозрачен)
Минимална поръчка:
2500
Обемът на:
10 мл (5 ml, 10 ml, 15 ml, 20 ml, 50 ml, 100 мл по избор)
Размер:
Д
Размер:
CT10PET-6

Те също купуват с този продукт