.

.

Професионален Голям Размер Flame Маркери Powder Brush No. 91 Pro Featherweight Powder Makeup Brush

Професионален Голям Размер Flame Маркери Powder Brush No. 91 Pro Featherweight Powder Makeup Brush

Оценки на купувача:

BGN 16.00 -17 %
BGN 19.18
Брой продукти
В магазина


Супер Убаво Квалитет
Про Featherweight Во Прав Со Четка
Цврсто Дрво Рачка + Добро Избрани Синтетички Влакна
Четка Должина : 23cm
Коса Должина : 5.5 cm
Вие исто така може да се допаѓа

ЗА ПАКУВАЊЕ
1). Вашата нарачка ќе биде добро спакувана со заштитен материјал.
2). Ако ви треба било посебен пакет, ве молиме контактирајте со нас однапред.
ЗА ПРЕВОЗОТ
1). Мали наредби (
2). Поради Ali Express' Правило, наредби од овие земји (руски, Шпанија, Бразил, Украина, Белорусија) треба да се испраќаат преку регистрирате mail.
Значи, со цел да ги покрие трошоците на регистрирате mail, таму ќе биде US$1.5 задолжен за секој мали наредби за помалку од US$5.
3). Нарачки >US$5 ќе биде испорачуван најдобар стандард пост метод соодветно.
4). Ако ви треба било какви посебни превозот метод, ве молиме контактирајте со нас однапред.
ЗА ПО УСЛУГА
1). Ние ви гарантираме нула ризик купување во нашата продавница.
2). За да се обезбеди вашите добри купување искуство, сите нарачки ќе биде двојна проверка пред пратката.
3). Ако ви се незадоволни со стока ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
4). Ние ќе ја напушти 5-Ѕвезда повратни информации за вас кога цел е завршена.
Ако сте задоволни, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5-Ѕвезда повратни информации за нас, исто така.
Ви благодарам многу : -D

Подробности

Тип Елемент:
Пискюл За Грим
Брой:
1 парче
Материал Четки:
Синтетична Коса
Използва Се С:
прах
Материал Дръжка:
Дърво
Материал:
Синтетична Коса
Номер На Модела:
Септември 91 г.
търговска марка:
IDEALROYAL
Размер:
23cm

Те също купуват с този продукт