.

.

50шт огледална повърхност директен корона професионален маникюр кожичките педикюр нокти ножици, вежди, нос, мигли

50шт огледална повърхност директен корона професионален маникюр кожичките педикюр нокти ножици, вежди, нос, мигли

Оценки на купувача:

BGN 36.00 -6 %
BGN 38.40
Брой продукти
В магазина

Опис
Состојба : Нова
Стил : DIY
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 20mm *88mm
драг пријател,голема количина ,ве молиме контактирајте ме ќе ви даде најдобра цена за било која количина!
Големина : Шоу на слики
Пакетот вклучува :
50pcs
Слики

Подробности

Тип Елемент:
Ножици За Кожичките
Размер:
88*20mm
Материал:
неръждаема стомана
Номер На Модела:
0132
is_customized:
Състояние:
Място на произход на стоката:
Китай (Континентален)
Тегло:
7 г/1 бр.

Те също купуват с този продукт