.

.

Бърз начин за доставка на преносим дървена точков бормашина дръжка Усеивающий молив за кристални кристали и перли, аксесоари за нокти DIY.

Бърз начин за доставка на преносим дървена точков бормашина дръжка Усеивающий молив за кристални кристали и перли, аксесоари за нокти DIY.

Оценки на купувача:

BGN 201.00 -14 %
BGN 234.05
Брой продукти
В магазина


Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!
НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!
Секој производ можете да го понудата, место со цел,по вашиот плаќаат за тоа!
Ние ќе го испрати на стоки и мејл
на Следење на број во 1-3working дена( на одмор ќе биде доцнење )!
Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!
Повеќе знаат Точно количеството и Токму цена информации, ве молиме, проверете на линкот :
Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!
Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС/DHL и така натаму!
(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !
Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.
Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!
Пад На Превозот!
1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.
2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)
3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.
Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!
Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!
Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град -YIWU Кина!
Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!
Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.
Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

Подробности

Тип Елемент:
Точков Инструмент
Номер На Модела:
DZB13003
Размер:
aprox 28cm
Материал:
Дърво
Тип:
дървена точков молив
Дължина:
approx17.5cm
Цвят:
Бял
Тегло:
approx7g/pc
Характеристика:
здрав / преносим
Воспользуйся:
за Кристали / кристали / перли и така нататък
Материал:
Еко-Содружественный

Те също купуват с този продукт