.

.

500шт Златен пирон ръководство стикер Лента маникюр скулптура Удължаване на ноктите форми на ръководство етикети лепило акрил UV гел съвети форма

500шт Златен пирон ръководство стикер Лента маникюр скулптура Удължаване на ноктите форми на ръководство етикети лепило акрил UV гел съвети форма

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -11 %
BGN 7.89
Брой продукти
В магазина


100% Сосема нов и висок квалитет
500pcs самолепливи помине форма налепници (Злато Помине Водич Налепница Лента)
Касетата има само лепило поддршка и ќе се држиме до сушени полиран помине
Секоја форма на ноктите има 7 x 6 матрица мобилен влијаеше која може да се обезбеди точна водич за почеток на вашите нокти дизајн
Со број марки да ви помогне да добиете посакуваната должина & форма
Погоден за професионална употреба или лична употреба
Погоден за на доградба на акрилни нокти продолжување или УВ гел ноктите продолжување
Суштински прирачник за помине уметност лекари, тренери и студентите
Боја : Како на сликата
Големина : целиот тек е за 10.1 см во дијаметар.
Секоја Форма на Ноктите е околу 3,5 см широк x 6cm долг (не вклучувајќи ги белата налепница) 500 x самолепливи помине форма налепници 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

Тип Елемент:
Формата На Ноктите
Размер:
10.30*10.30*3.70cm
Материал:
самозалепващи стикери за нокти
търговска марка:
Син зоопарк
Брой:
500шт
Номер На Модела:
Формата На Ноктите
Цвят:
като на снимката
доставка:
Безплатна доставка
Място на произход на стоката:
Гуангдонг, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт