.

.

Професионални Мека Черна Шийни Четки Фризьорски Салон Лицето Парцал Коса Четка Гребен Салон За Подстригване На Коса Фризьорски Салон Полагане На Препарат За Почи?

Професионални Мека Черна Шийни Четки Фризьорски Салон Лицето Парцал Коса Четка Гребен Салон За Подстригване На Коса Фризьорски Салон Полагане На Препарат За Почи?

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -24 %
BGN 6.59
Брой продукти
В магазина


100% Сосема нов и висок квалитет
Совршен додаток за сите barbers & коса стилист
Уникатен дизајн е одлична за бришење прашина бришење прашина околу ушите & вратот линија
Мека коса допир чувство, многу лесен за употреба
Удобен и издржлив
Ги отстранува Косата брзо и лесно
Stand-Up Дисплеј
Боја : Како што е прикажано
Рачка Материјал : Пластични, метални
Четка Материјал : Вештачки влакна волна
Вкупна Должина : околу. 14cm
Коса за четка должина : околу. 6.5 см 1 x Вратот duster четка 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоар За Стайлинг На Коса
Номер На Модела:
Четка за подстригване
Размер:
approx. 14cm
търговска марка:
Кемей
Материал:
Изкуствено вълнена влакна
Цвят:
Както е показано на фигура
обща дължина:
прибл. 14 сантиметър
Материал Дръжка:
пластмаса, метал
Косата за дължина на четки :
около 6,5 см

Те също купуват с този продукт