.

.

10 Двойки Черен Пластмасов Ушния Калъф Салон Фризьорски Салон Оцветяване На На Оцветители За Коса Къпане Ушния Калъф Shield Протектор Непромокаем Слушалки

10 Двойки Черен Пластмасов Ушния Калъф Салон Фризьорски Салон Оцветяване На На Оцветители За Коса Къпане Ушния Калъф Shield Протектор Непромокаем Слушалки

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -6 %
BGN 3.18
Брой продукти
В магазина


100% Сосема нов и висок квалитет
Ушите се покрие за да се заштити вашите уши од коса боја или вода
Облик да се вклопуваат во уво
Се користи за заштита на уво, додека со користење на виткање на железо, да се намали бучавата
Одлична за домашни лична употреба или бизнис фризерски продавница употреба
Боја : Црна
Материјал : Пластика
Големина : прибл. 7.5 x 4.5 х 1,5 см (L*W*H) 10 Пара * Уво Маска 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Подробности

Тип Елемент:
Аксесоар За Стайлинг На Коса
Размер:
approx. 7.5 x 4.5 x 1.5cm (L*W*H)
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
Водоустойчиви Слушалки
търговска марка:
Кемей

Те също купуват с този продукт