.

.

Програма V-checkr диагностика бордови компютър A301T + ГУМИТЕ, данни, разход на гориво, почистване на СИДДО, аларма неизправности, превозното средство OBDII лекар

Програма V-checkr диагностика бордови компютър A301T + ГУМИТЕ, данни, разход на гориво, почистване на СИДДО, аларма неизправности, превозното средство OBDII лекар

Оценки на купувача:

BGN 335.98
Брой продукти
В магазина


Најновиот Автомобил комунални возило дијагностички A301 Патен компјутер со TPMS , автомобил прикажување на податоци, потрошувачка на Гориво на екранот, автомобил грешка алармантна, DTC чистење, одржувањето на возилото се потсетат, универзална OBDII автомобил лекар, бесплатен превозот
Ова е најновата верзија, со TPMS, вклучувајќи 4 парчиња гума притисок откривање на сензор. Ние сме фабрика директни снабдувач, опремен со најновата верзија на софтвер! Јазик : англиски, француски, шпански (опционално, основен англиски)
A301 T
A301 Детали За Производот
T301 детали за производот :
Воведување на
V-checker A301 T е мулти-функција патен компјутер кој им помага на корисниците да брзо да пристапите до возилото проблеми кодот информации и возило статус.
Уредот може да обезбеди сигнали кога неколку абнормални се случи на возилото.
Функцијата на расчистување проблеми код во голема мера го намалува скапи трошоци за одржување и широко се фаворизира од страна на корисниците.
Уредот е интерфејс може да се прилагоди според корисник параметри, така што корисникот може слободно да го преглед на возилото информации.
Уредот може да се инсталира без промена на оригиналното возило кабли. Само приклучок и од уредот работи веднаш, лесен за употреба.
Уредот ги поддржува сите OBD во согласност возила.
Повеќејазична уред поддржува Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, англиски
Карактеристики На Производот :
Четири display mode : Неактивен, Крстарење, Спорт, details (Детали).
Повеќе безбедност аларм : Проблеми код, температура на Водата, Замор возење, Над-брзина, Поместување се потсетат,Периодично одржување совети, итн.
Повеќе грешка дијагноза : Прочитајте DTC,Јасно DTC.
Повеќе потрошувачка на гориво : Статични инстант потрошувачка на гориво(L/H), Динамична размена на инстант потрошувачка на гориво(L/100 километри), Просечната потрошувачка fromcumulative вкупно, итн.
Во реално време екран возило информации : Возило брзина, Инстант потрошувачка на гориво, Внесувањето воздух под притисок, Забрзување, Coolant температурата, Кислородот смисла напон, итн.

Подробности

Размер На Паметта:
-
ПРОЦЕСОРА:
-
специални характеристики:
TMPS
Изходна Мощност:
-
Напрежение:
12V
Размер На Елемента:
-
Името На Модела:
А301Т
Името На Цвета:
сив
Тегло На Продукта:
0.8kg
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА

Те също купуват с този продукт