.

.

E модел е съвместим с Лего E1701 99pcs Land War Models Building Комплекти Blocks Toys Hobby хоби за момчета момичета

E модел е съвместим с Лего E1701 99pcs Land War Models Building Комплекти Blocks Toys Hobby хоби за момчета момичета

Оценки на купувача:

BGN 11.54
Брой продукти
В магазина


888
13555
Напомена :
На блокови ќе дојде Без Оригинални Кутии . Бидејќи кутии се лесно скршени од долго превозот. И кутии се премногу тешка, тоа ќе ве чини повеќе превозот надомест. Ние само сакаме да заштедите повеќе пари за вас!
ПС : Ако треба оригинални кутии ве молиме контактирајте со нас за да додадете дополнителни превозот надомест.
За Превозот : Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите. Ние само брод да се Потврди цел адреса. Вашата цел адресата Мора да Одговара на вашиот превозот адреса. Ние не сме одговорни за успеа испорака предизвикани од кои клиентот не се дадени точни примачот информации кога местото цел. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности. Тоа обично трае околу 30-60 работни дена за доставување на пратката до дестинацијата (за оддалечени подрачја, тоа може да потрае малку подолго, Ако не го примите редоследот по 45 работни дена, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
За Недостаток на Парчиња на Блокови : Ако најде недостаток парчиња на вашиот блокови, ве молиме круг на исчезнатите парчиња на настава и хартија, и го определуваат количеството на секоја исчезнати делови. Тогаш можеме да испратите замени делови за вас. Ве молиме не се отвори спор пред комуникација!
За Враќање : Ако не сте задоволни со објектот кога ќе примите тоа, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број и специфична причина за враќање. Ако вратите се случи со нема грешка на нашата продавачот, купувачот ќе треба да си ја дозволат сите случи превозот надомест.

Подробности

Цвят:
без оригиналната кутия
търговска марка:
СЛУБАН
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Тема:
Лодки
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
Цвят:
многоцветен
is_customized:
Yes
Тип1:
на монтажния
Тип 2:
Самоблокирующиеся Тухли
Възрастова Група:
2-4 години
Възрастова Диапазон1:
5-7 години
Възрастова Диапазон2:
8-11 години
Възрастова Диапазон3:
12-15 години

Те също купуват с този продукт