.

.

Парапети градина модели маси пясък дизайн мащаб 1/100 модела за архитектурноакустических материали модел на таблицата

Парапети градина модели маси пясък дизайн мащаб 1/100 модела за архитектурноакустических материали модел на таблицата

Оценки на купувача:

BGN 25.00 -8 %
BGN 27.20
Брой продукти
В магазина


1/100 скала изградба песок табела модел градина оградата за архитектонски табела модел материјали
Име на производ : скала модел ограда
Боја : бела
Скала : 1 : 100
Тип : Модел Градежни Материјали
Lehgth : 1m
Материјал : пластика
Пакет : 5pcs/многу
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Пол:
Унисекс
Тип:
модел на хеджиране
Предупреждение:
Никаква Храна
Номер На Модела:
G-12
Възрастова Група:
Възрастни
търговска марка:
TERAYSUN
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Размерът на елементите в комплекта:
5
Мащаб:
1/100
Тема:
модел Градински огради
Име на продукта:
модна фехтовка
Цвят:
Бял
Пакет:
5 бр. / лот
Приложение:
архитектура; оформление на модели влакове
Воспользуйся:
сградата модел архитектура
Дължина:
1M
Височина:
3 см

Те също купуват с този продукт