.

.

Безплатна Доставка!* Пиратски минифигурки * направи си САМ enlighten block bricks, съвместими с частици събрание

Безплатна Доставка!* Пиратски минифигурки * направи си САМ enlighten block bricks, съвместими с частици събрание

Оценки на купувача:

BGN 14.32
Брой продукти
В магазина


Pirate Minifigures/Компатибилен со Честички/
Ако сакате мали цел помалку од MOQ, ве молиме контактирајте со
нас.Ние сме среќни да ви помогне да најдете решение.
Овие се 2 differet фигура, Капетан и Пиратски.
Кога ќе го поставите цел, ве молиме да ни оставите порака, да ги споделите со нас кој објект што сакате да го земеш!!! Или ние само ќе испрати по случаен избор се меша.
Точка име : DIY осветлуваат блок тули*Пиратски Minifigs *
Големина на :
Опис : Овие се блокира тули кои се компатибилни со честички
Тежина : 10g по pc
Пакување : Пакет во една OPP вреќа
Мешани цел е на располагање
Овие се само-заклучување блок тули, можете да ги користите за да се изгради она што го сакате. И тие се компатибилни со блок честички.
Custome Услуга : Ако имате нешто прашањето за нашиот производ, или треба посебно барање, ве Молиме слободно да не контактирате во секој момент!
И ве молам проверете ја големината и количината внимателно пред да biding стоката.
Превозот : Ние ги испратите на парцела од DHL, Fedex,Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
DHL и Fedex земе околу 7 дена за да се дојде, не вклучувајќи одмор.
CPAM taks околу 25 до 35 дена да пристигне, но тоа' s ПОЕВТИНИ.
e Packet трае околу 15 до 25 дена да пристигне, но тоа' s многу повеќе ПОЕВТИНИ .
Ако оние couriers не можат да стигнат до вас, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации : По transction е направено, ве молиме љубезно да потрае некое време за да ни оставите коментар.Тоа ќе ни помогне да бидат подобри.
Ако постои било разочарување, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашиот пациент.

Подробности

Цвят:
Капитан, Моряк, Смесен
Тип:
Блокове
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 6 години
Предупреждение:
Задушаващи техники малки подробности, които не са за деца под 6 години
Класификация:
Монтаж
Пластмасова Форма Блок:
Самоблокирующиеся Тухли
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Номер На Модела:
S9906

Те също купуват с този продукт