.

.

Безплатна Доставка! * Флаг w. 2 поставки * направи си САМ просвети блок тухли, съвместими с събира частици

Безплатна Доставка! * Флаг w. 2 поставки * направи си САМ просвети блок тухли, съвместими с събира частици

Оценки на купувача:

BGN 7.38
Брой продукти
В магазина


Авто-Заклучување Тули, компатибилен со Честички/ Изградба на Вашиот Сакал/
Ако сакате мали цел помалку од MOQ или големи цел повеќе од MOQ, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогне да се најде решение да се добие најдобра цена.
Можете да изберете што боја сакате, ве молиме c ontact со нас или оставете порака за да му кажете на вашиот избор.Ако не, ние само ќе испрати по случаен мешана боја.
Точка име : DIY осветлуваат блок тули * Знаме w. 2 носителите *
Големина : 22x11 mm
Опис : Овие се блокира тули кои се компатибилни со честички
Тежина : 0.51 g на pc
Пакување : Пакет во хартиена кутија
Мешани цел е на располагање
Овие се само-заклучување блок тули, можете да ги користите за да се изгради она што го сакате. И тие се компатибилни со Лего блок честички
Custome Услуга : Ако имате нешто прашањето за нашиот производ, или треба посебно барање, ве Молиме слободно да не контактирате во секој момент!
И ве молам проверете ја големината и количината внимателно пред да biding стоката.
Превозот : Ние ги испратите на парцела од DHL, Fedex или e Packet.
DHL и Fedex земе околу 7 дена за да се дојде, не вклучувајќи одмор.
e Packet трае околу 15 до 25 дена да пристигне, но тоа' s многу повеќе ПОЕВТИНИ .
Ако оние couriers не можат да стигнат до вас, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации : По transction е направено, ве молиме љубезно да потрае некое време за да ни оставите коментар.Тоа ќе ни помогне да бидат подобри.
Ако постои било разочарување, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашиот пациент.

Подробности

Цвят:
Бял, червен, небрежно смесени цвят, смесен цвят, който искате, светло сиво
Тип:
Блокове
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 6 години
Номер На Модела:
S473
Предупреждение:
Задушаващи техники малки подробности, които не са за деца под 6 години
Класификация:
Монтаж
Пластмасова Форма Блок:
Самоблокирующиеся Тухли
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА

Те също купуват с този продукт