.

.

Leige бижута двойна Halo Аквамарин пръстени за жени 925 стерлинги сребърни бижута сватба, ангажимент син скъпоценен камък пръстен кръг нарязани

Leige бижута двойна Halo Аквамарин пръстени за жени 925 стерлинги сребърни бижута сватба, ангажимент син скъпоценен камък пръстен кръг нарязани

Оценки на купувача:

BGN 179.00 -40 %
BGN 297.60
Брой продукти
В магазина


Бренд : Leige Накит Главен Камен : природни аквамарин Акцент Камења : cz Камен Големина : 7 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.30 cts Печат : s925 Камен Намалување на : круг намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од ;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Подробности

Размер На Пръстен:
По-малко от 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и повече
Цветът На Скъпоценен Камък:
Сини
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Добре
търговска марка:
Leige Бижута
Тип сертификат:
CMA
Стил:
Романтика
Номер На Модела:
RPR77098-AQ
Пол:
Жени
Тип На Метали:
Сребро
Страничната Камък:
Друг изкуствен материал
Случай:
Годеж
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Метален Печат:
925 Sterling
Централен Камък:
Аквамарин
Формамодел:
Кръг
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени

Те също купуват с този продукт