.

.

Сватбен реквизит цветя Зюмбюл цветя римска колона цвете Копринени цветя сватбен реквизит 8 бр./лот

Сватбен реквизит цветя Зюмбюл цветя римска колона цвете Копринени цветя сватбен реквизит 8 бр./лот

Оценки на купувача:

BGN 304.00
Брой продукти
В магазина


Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.
Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме.
Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.
Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 5-15 дена.
Ако нарачате од нашата продавница повеќе од 5 пати и оставете позитивни повратни информации, ние ќе ги нудат прекрасен изненадувачки подарок : )
Ако не можете да најдете некој производ што ви треба, добредојдени да се информираат. Ние ќе се обидеме најдобро за пребарување од нашите соработуваа фабрики и купување за вас.
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно да се информираат.
Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : )
Дијаметарот на цвет е за 11.8 инчен / 30cm,
Можете да се меша со различни бои. Pls ја напушти боја сакате, кога ќе го поставите цел,ви благодариме
Ние прифаќаме Alipay, Western Union, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена по нареди,во спротивно нарачката ќе бидат затворени од страна на ! Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay. Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување време на поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.

Подробности

Тип:
Декоративни Цветя И Венци Хибридни
Стил:
Цвете
Случай:
Сватба
Номер На Модела:
НОВО

Те също купуват с този продукт