.

.

500g x 0.01 g цифрови везни точност тегло

500g x 0.01 g цифрови везни точност тегло

Оценки на купувача:

BGN 110.38
Брой продукти
В магазина


О цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ без проблеми, ве молиме љубезно забелешка подолу работи.
1. Бразил клиенти. Стр закуп оставете го вашиот CPF или CNPJ број кога ставање на вашата нарачка.
2. Русија клиенти. Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pick-up услугата станица во вашиот град пред ставање на ред.
Внимание : Според најновите RU царинска политика, купувачот може да има потреба да се обезбеди пасош информации, линк на стоки и на Даночните ID при увоз. Превозникот ќе текст купувачот кога стоката да пристигне во RU. Па ве молиме да бидете сигурни дека ќе се обезбеди важечки број на мобилен телефон кога наредил.
3.Тарифа и прописите за даноци . Тарифа или увоз на данок ќе се плаќа од страна на купувачи. Ве молиме контактирајте превозникот да се направи царинење во времето или не може да се одложи !
4. Другите. Ако купувате 2 парчиња или повеќе производи во еден ред, ве молиме НЕ плаќаат пред ние промена на цена за вас, предизвика систем може да miscalculate превозот цена,
Ви благодариме на соработката!
Една Година Гаранција
CE Сертификација
Карактеристики
Висока прецизност оптоварување мобилен Солиден Пластични Домување Голема големина од не ' Рѓосувачки Челик Послужавник со Висок контраст LCD дисплеј - лесни за читање Висина прилагодливи нозе Стабилизација на времето 1.5 секунди Заштита од Преоптоварување
Технички Datas
Капацитет
0-500 g
Читливост
0.01 g
Повторливост
± 0.02 g
Линеарноста
± 0.02 g
Пан Големина
143 * 192 mm
Единица
g/мл/ct/lb
Мини точни тежина
0.1 g
Димензии
280 mm x 180 mm x 80 mm
Нето Тежина
1.5 кг
Напојување
AC 110 V / 220 - 240 V (батерија, не се вклучени )
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay (Зачувам Услуга), Кредитна Картичка, Бразил Boleto и други методи на плаќање.
2. Ако се судрите со плаќање проблем, пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да ви помогне. Ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса, кога се врши плаќање.
Пратката & Политика На Враќање
Испорака
Ние можеме да брод на нашиот објект со Fedex, ТНТ, DHL, EMS, итн.

Подробности

Тип:
Лабораторни Везни
Тип На Дисплея:
LCD дисплей
Номер На Модела:
YP5002
Размер:
28 x 28 x 8 cm
Обемът на:
500 г
източник на захранване:
AC 110V/220V-240V
търговска марка:
Твърдо тяло САЩ
Точност:
0,01 грама
Номинален Товар:
500 г

Те също купуват с този продукт