.

.

Безплатна доставка Корея 200 ярда (180 м) Черен 1 мм восък памучни шнурове бижута във кабел вощеная въже подходяща за гривни, бижута ред

Безплатна доставка Корея 200 ярда (180 м) Черен 1 мм восък памучни шнурове бижута във кабел вощеная въже подходяща за гривни, бижута ред

Оценки на купувача:

BGN 22.00 -8 %
BGN 23.98
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни објекти по многу ниска цена 180 Meters КОРЕЈА ЦРНА Восок Памук Кабелот 1mm
Материјал :
Памук
Големина на :
Прибл : 1mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Црна
Количина :
Ќе добиете 1 тркалаат (200 Yards)на овој објект во листата цена
Дел Бр.
LS0001 Забелешка Восок Кабелот
Ова е за една Ролна од Црна Кореја Восок Памук Кабелот. Кабелот е околу 180 метри долго и на мозок е 3мм дебели. Одлична за правење предмети на накит со.
Димензии :
Должина (приближно) : 180 метри
Дебелина : 1mm
превозот

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Тип Бижута Находки:
Кабели
Широчина На Елемента:
0.1cm
Номер На Модела:
LS0001
Материал:
Плат

Те също купуват с този продукт