.

.

Безплатна доставка 100шт 37x30 мм бронзов тон филигран цвете тайна бижута изводи и конектори украса изводи

Безплатна доставка 100шт 37x30 мм бронзов тон филигран цвете тайна бижута изводи и конектори украса изводи

Оценки на купувача:

BGN 9.00 -15 %
BGN 10.53
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашиот магазин, нашата продавница ќе биде најискрено услуга, најмногу прифатлива цена повратна информација за сите бакнежи!
Бесплатен превозот 100pcs 37*30мм Бронза на Ѕвонење Filigree Цвет Обвива Накит Наоди Конектори Embellishments Наоди
Материјал :
Легура(Олово и никел безбедно)
Големина на :
Прибл : 37*30 mm
Дебелина : 0.6 mm
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Бронза на ѕвонење
Количина :
Ќе добиете 100 Парчиња од овој објект во листата цена
Дел Бр.
JFC00054 Забелешка :
Фотографиите се за повикување само, во вид преовладуваат
За НАС
Ова е мал почетен, се собираат во светот пријател дома, нашата продавница е мал бизнис, во согласност со "клиент е бог" принципот на услугата, да обезбеди најдобра услуга за сите на бакнеж.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
За Превозот
Шпедиција
Се Проценува Превозот Време
Превозот Цена
Кина Пост Воздух Mail
15-25 работни дена
Бесплатен превозот
EMS
5-9working дена
Зависи од вкупната тежина на вашата нарачка.
DHL/Федекс/UPS-от
4-8working дена
Answer : ___________________________ Note : 1.Превозот времето е проценка.
2.Во моментов на Кина пост парцела пристигнување време во Русија се очекува во рок од три месеци.
3.Е ограничен на Кина е поштенски пакети на методите за транспорт во моментов.
4.Купувачи се одговорни за сопствени должност, ако е потребно
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Добро или лошо преглед е нашата охрабрување, ние цврсто веруваме дека само постојан раст, можеме повеќе моќни. Кога ќе наидете на проблеми, ве молиме секогаш да бидете во контакт со нас, комуникација. Ние ќе првпат обработка. Ве молиме да веруваат во нас, ние се обидуваме да го реши секој проблем. Ви благодарам многу!

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
is_customized:
Yes
Материал:
Метални
Тип Бижута Находки:
Конектори

Те също купуват с този продукт