.

.

PINJEAS ръчно изработени от сребро 925 проба серповидный пакет приспадане С-образна закопчалката плик линия заключения за направи си сам бижута

PINJEAS ръчно изработени от сребро 925 проба серповидный пакет приспадане С-образна закопчалката плик линия заключения за направи си сам бижута

Оценки на купувача:

BGN 10.00 -11 %
BGN 11.26
Брой продукти
В магазина


Бренд : PINJEAS Стил : Накит Наоди Материјал : 925 sterling silver Големина : 2,5 mm,3мм,4mm Совети : препорачливо е да ги отстраните наоѓање пред спиење, пливање или капење, избрише со сребрена крпа и се става во запечатено кеса *Продавница стоки рачно изработени, производство време за 3-7 дена, се надевам дека можете да чекаат трпеливо, бидејќи тоа е прилагодено производи, така што квалитетот на проблемот не се враќа, ви благодариме за вашето разбирање

Подробности

Размер:
2.5mm, 3mm, 4mm
Тип Елемент:
бижута находки
Тип Бижута Находки:
Закопчалка И Кукички
Тип На Метали:
Жълто Злато
Материал:
Метални

Те също купуват с този продукт