.

.

Qingmos Genuin 9-10 мм розов естествен Корал с високо качество кръг конец 15 свободни мъниста-los494 на едро / на дребно Безплатна доставка

Qingmos Genuin 9-10 мм розов естествен Корал с високо качество кръг конец 15 свободни мъниста-los494 на едро / на дребно Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -27 %
BGN 9.60
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата продавница ПРОДАЖБА Голема 9-10мм висок квалитет 100% круг Розова природни Корални влакно 15"-los494 Опис :
Работи :
ПРОДАЖБА Голема 9-10мм висок квалитет 100% круг Розова природни Корални влакно 15"-los494 Материјал : Корални големина : за 10мм (имам 8мм,9mm,10мм,11mm,12mm ,ако ви се допаѓа pls кажи ми) Облик/Боја :
тркалезна / розова Износ : Еден обид за 1 string Супер 15" S/N : los494 Забелешка :
Висок Квалитет, Excelent сјај.Многу убава!
ако сакате повеќе,можеме да промет на големо со тоа за вас, ве молиме контактирајте со нас! Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
ОСИГУРУВАЊЕ
За осигурување е важно.Доколку ставката што сте ја купиле изгубени во текот на сообраќај,ние ќе repost еден раздавам со превозот надомест или наплата тоа го вклучува превозот надомест.
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Подробности

Диаметъра На Продукта:
3-4mm, 4-5mm, 5-6mm, 6-7mm, 7-8mm, 9-10mm, 10-11mm, 11-12mm
Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
цинмос
Материал:
Корал
Форма На Продукта:
Кръгла-блестяща форма
Външен Диаметър:
10mm
Номер На Модела:
лос494
Тегло На Продукта:
100g
Цвят:
Розов
Размер:
9-10мм
Форма:
Кръг
Дължина:
15
is_customized:
Yes
Диаметъра На Продукта:
9-10mm

Те също купуват с този продукт