.

.

Търговия на едро с 32 бр. / лот Multi 8 * 11 см комплект бижута кутия за колие / обеци / пръстен подарък кутия за опаковане на бижута подарък кутия Безплатна доставка

Търговия на едро с 32 бр. / лот Multi 8 * 11 см комплект бижута кутия за колие / обеци / пръстен подарък кутия за опаковане на бижута подарък кутия Безплатна доставка

Оценки на купувача:

BGN 58.27
Брой продукти
В магазина


Опис На Производот
Трговија на големо 32pcs/Многу Мулти 8*11*2.5 cm Накит Поставите Кутија Ѓердан/Обетки/Прстен Кутија за Накит Пакување Подарок Кутија евтини Кина екранот Добавувачи Бесплатен Превозот
Опис
Објектот Количество 32pcs /многу
Точка Бр.
подарок кутија
Објектот Материјали
Хартија
Главната Боја
Повеќе
Објектот Околу Големина
8*11*2.5 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Ѓердан,Прстен,Earring Пакување И Приказ
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.

Подробности

Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
is_customized:
Yes
Цвят:
Много
Материал:
Хартия
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Подаръчни Кутии
Дължина На Продукта:
11cm
Широчина На Елемента:
8cm
Височина На Продукта:
2.5cm
Размер:
8*11*2.5 см

Те също купуват с този продукт