.

.

80шт реколта закачане на рулетка висулка античен бронз цинк сплав е подходяща гривна колие направи си САМ метални бижута изводи

80шт реколта закачане на рулетка висулка античен бронз цинк сплав е подходяща гривна колие направи си САМ метални бижута изводи

Оценки на купувача:

BGN 9.00 -25 %
BGN 12.00
Брой продукти
В магазина


Превозот
Ние сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн. Кога пратката не бидат примени по вашата испорака време помина, ни e-mail прво, ние ќе ви понудиме на нашите најдобри решение!
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-5 дена www.dhl.com UPS-от За 3-5 дена www.ups.com EMS Околу 5-7 дена www.ems.com. Кина Пост Воздухот Околу 15-25 дена www.intmail.183.com
контактирајте со нас
1.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.
2 Ние сме, исто така, регрутирање производи distriuber од светот,Ние ќе ви понуди разумна цена и pls kinldy контактирајте не доколку сте заинтересирани во нашите производи.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас
повратни информации
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ние вредност, секој клиент. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
3. Ако стоките имаат било каков проблем. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек.
4. Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани убави подароци.
Ветување
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
is_customized:
Yes
Материал:
Метални
Тип Бижута Находки:
Обжимные И Челни Мъниста
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Характеристики На Продукта:
Античен бронз метален Шарм
Цвят:
античен бронз
Тип На Метали:
Цинк Сплав
диаметър на отвора:
2 мм
Точка Прибл Размер:
12x24x3 мм
Конвертиране На Мерки:
1 мм@

Те също купуват с този продукт