.

.

бижута инструменти за Моше 7wheels+right and left ,dapping punches and block set, Dapping Block, добро качество, ниска цена

бижута инструменти за Моше 7wheels+right and left ,dapping punches and block set, Dapping Block, добро качество, ниска цена

Оценки на купувача:

BGN 114.00 -26 %
BGN 154.40
Брой продукти
В магазина

Опис На Производот
packig тежина 0.3 kg
пакување големина 25*16*4cm
напон 110/220/230/240/250 V
фрекфенција 50/60 HZ
моќ 8w
гаранција 1 година
Креативни гравирање на метал и стакло, дрво, пластика, керамика кожа
заштита на вредните предмети од страна на гравирање вашиот social security number
Превозот : По курир(DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс)
Од воздух .Од страна на морето
Плаќање : T/T .Western Union/Money Gram
Afterservice : Сите машината ќе уживате во една година гаранција

Подробности

Тип Елемент:
Бижута, Инструменти И Оборудване
is_customized:
Yes
Диаметъра На Продукта:
3inch
Широчина На Елемента:
5inch
Височина На Продукта:
3inch
Цвят:
Сребро
Материал:
Метални
Дължина На Продукта:
4inch
Тегло На Продукта:
900 g
Характеристики На Продукта:
7
Номер На Модела:
gh7838

Те също купуват с този продукт