.

.

Търговия на едро с 5 ролки / лот Червена медни топчета тел 0,5 mm медни жици, въжета направи си САМ бижута и аксесоари

Търговия на едро с 5 ролки / лот Червена медни топчета тел 0,5 mm медни жици, въжета направи си САМ бижута и аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 14.56
Брой продукти
В магазина


Превозот И Ракувањето Со Поштенски :
Поштенски : со авион Mail ( 10-25 бизнис дена )
од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
од UPS-от (За 4 работни дена, може да се следи)
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS/DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2-примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.
3-ЕМС/UPS-от (за голема цел)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
4-Хонгконг Пост (за мали цел).
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг ).Ние ќе брод во точка (а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена .Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака .Понекогаш како custome проблем и временските проблем ,тоа ќе биде одложен за неколку дена .Тоа може да биде до околу 30 дена.
Фабриката Историја
Ние сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Гуангжу, Кина.Нашите главни производи вклучуваат : Полу Скапоцен Камен и сребро jewery како и од не ' рѓосувачки челик накит. Имаме речиси повеќе од 50-100 вешт рака-сечење работници плови со барањата, и скоро 50 сечење машини. И ние се стави голема технолошки внимание во обработка на изборот, сечење, изработката, полирање и дупчење придружени со строга контрола на квалитетот.
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра,cabochons,фацетирани монистра,крофни,привезоци,белегзии,прстени,jewelries,телото jewelries,скапоцен камен carvings и др.
Нашите камења, главно, вклучуваат Larimar,Тиркизна, Malachite,Lapis Lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар око,Moonstone,Sunstone, Kyanite,Chrysocolla,Chrysoprase, Розова Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist, Carnelian, Црна Ахат/Оникс, Црвениот Џаспер, Аметист, Тигар Око, Bloodstone, Индиски Ахат, Зелена Aventurine, Dalmation од јаспис, се Зголеми Кварц, Fluorite, Unakite, Amazonite, Rhodonite, Голдстоун, Снегулка Obsidian, Луди Чипка Ахат, Labrodorite, Океан од јаспис, Leopardskin од јаспис, Sodalite, Слика од јаспис, Mookiate, Нови Жад, Smoky Кварц и Кристали/Заоблачено Кварц,Labradorite , сосема повеќе од 150 видови на природни и џаспер ахат.

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Материал:
Метални
Размер:
0.5mm
Тип Бижута Находки:
Тел
Диаметъра На Продукта:
0.05cm
Дължина На Продукта:
1000cm
Тип На Метали:
Мед
Тегло На Продукта:
25g
Широчина На Елемента:
0.05cm
Височина На Продукта:
8cm
Характеристики На Продукта:
силен
Номер На Модела:
Медна тел
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт