.

.

1 Бр Силна Черната Игла На Около Носа Клещи Бижута Като Инструменти Обзавеждане Сам Ръчни Инструменти F2681

1 Бр Силна Черната Игла На Около Носа Клещи Бижута Като Инструменти Обзавеждане Сам Ръчни Инструменти F2681

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -46 %
BGN 12.91
Брой продукти
В магазина

1 Парче Силна Црна Игла Круг Носот Клешти Накит Одлуки Алатки Опрема Diy Рачно Изработени Алатка F2681
1)Предмет тип : клешти
2) Materila : алуминиумски
3)КОЛИЧИНА : 1pcs/многу
4)Пакет : 1pc/opp вреќа
5)Тежина : околу 60g/многу
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, UPS-от и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;
Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;
Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet.
8)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Подробности

Тип Елемент:
Бижута, Инструменти И Оборудване
Дължина На Продукта:
0inch
Вид На Бижута, Инструменти И Оборудване:
Клещи
Широчина На Елемента:
0inch
Номер На Модела:
F2681
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тегло На Продукта:
60g
Материал:
Метални
търговска марка:
Сова
Диаметъра На Продукта:
0cm
Характеристики На Продукта:
клещи с плоски носове
Височина На Продукта:
0inch
Цвят:
Точно като на снимката
Предмет на:
Клещи
БРОЙ:
1 бр. / лот
Пакет:
Чанта 1pc / opp
Тегло:
60 г / лот
Тип Елемент:
клещи с кръгла форма на носа
Модел:
чиния за пенсне pour bijoux
Характеристика:
pince pour bijoux
Стил:
бижута, инструменти и оборудване
Използването на:
клещи за производство на бижутерийни инструменти

Те също купуват с този продукт