.

.

RONGQING 40*30 мм 20 бр/много малък пръстен ретро колие тава кабошон основната настройка САМ аксесоари на Едро занаят

RONGQING 40*30 мм 20 бр/много малък пръстен ретро колие тава кабошон основната настройка САМ аксесоари на Едро занаят

Оценки на купувача:

BGN 19.00 -14 %
BGN 22.19
Брой продукти
В магазина

Производ големина : 51 * 41 MM, може да биде поставено на 40 * 30ММ
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Подробности

търговска марка:
ЖУНЦИН
Тип Бижута Находки:
Конектори
Материал:
Метални
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Широчина На Елемента:
4.1cm
Характеристики На Продукта:
направи си сам аксесоари
Диаметъра На Продукта:
0inch
Височина На Продукта:
0inch
Дължина На Продукта:
5.1cm
Тегло На Продукта:
10g
Номер На Модела:
XM-A1932
Тип Елемент:
бижута находки

Те също купуват с този продукт