.

.

0.8 мм найлон кабел конец китайски възел ресни кабел гривна ракита ред САМ четката beading 25 м / ролка № 1~16

0.8 мм найлон кабел конец китайски възел ресни кабел гривна ракита ред САМ четката beading 25 м / ролка № 1~16

Оценки на купувача:

BGN 2.56
Брой продукти
В магазина


Производот се прикаже :
2.Ако не можете да најдете нешто на мојот дуќан кој што го барате за, ве Молиме контактирајте со нас во секое време , ние ќе ви ги даде одговор како е можно поскоро.

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Материал:
Найлон
Диаметъра На Продукта:
0.08cm
Дължина На Продукта:
2500cm
Тип Бижута Находки:
Кабели
Тегло На Продукта:
30g
търговска марка:
в посоката на удара

Те също купуват с този продукт