.

.

10 бр Античен сребърен цвят през цялата издълбани куха тръба голяма дупка дистанционер мъниста идеални 5 мм, кожени шнурове гривна изводи F1012

10 бр Античен сребърен цвят през цялата издълбани куха тръба голяма дупка дистанционер мъниста идеални 5 мм, кожени шнурове гривна изводи F1012

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -23 %
BGN 6.46
Брой продукти
В магазина


10 КОМПЈУТЕРИ Антички Сребрен Позлатен Круг Врежан Шуплива Цевка Голема Дупка Spacer Монистра одговара 5mm Кожа Канапи Хривнија Наоди F1012
1)Материјал : метал
2)Монистра, Големина : 8*22mm
Дупка Големина : 5mm
3)Бои : Антички Сребрен
4)Количина : 10pcs/многу
5)Пакување : 10pcs/opp вреќа
6)Тежина : Околу 20g/многу
7)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, UPS-от и така натаму (Освен оддалечените области).
8)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;
Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;
Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
9)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Характеристики На Продукта:
челни капачки
Височина На Продукта:
0cm
Дължина На Продукта:
0cm
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
F1012
Материал:
Метални
Тип Бижута Находки:
Обжимные И Челни Мъниста
търговска марка:
Сова
Широчина На Елемента:
0cm
Диаметъра На Продукта:
0cm
Тегло На Продукта:
0g
Материал:
Метални
размер топки:
8*22мм
Цвят:
античен сребърен
БРОЙ:
10 бр. / лот
Размерът на отвора:
5мм
Стил:
големи топки от дупката
Тип Елемент:
сребърни мъниста
Тип:
распорные мъниста
Дизайн:
приказно мъниста
Характеристика:
мъниста за бижута

Те също купуват с този продукт