.

.

1000шт 11*16 cm жълт органза подарък чанта бижута опаковка дисплей чанти дантела чанта за гривни / колие / СР прежди чанта

1000шт 11*16 cm жълт органза подарък чанта бижута опаковка дисплей чанти дантела чанта за гривни / колие / СР прежди чанта

Оценки на купувача:

BGN 88.00 -21 %
BGN 111.84
Брой продукти
В магазина

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Подробности

Цвят:
Жълт
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Материал:
Плат
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Торбички
Диаметъра На Продукта:
0cm
Дължина На Продукта:
16cm
Тегло На Продукта:
0g
Широчина На Елемента:
0cm
Характеристики На Продукта:
бижута опаковка торби на дисплея
Височина На Продукта:
11cm
Номер На Модела:
11х16

Те също купуват с този продукт