.

.

15 * 20 см кафяв органза подарък чанта бижута опаковка дисплей чанти дантела чанта за гривна / колие мини прежда чанта

15 * 20 см кафяв органза подарък чанта бижута опаковка дисплей чанти дантела чанта за гривна / колие мини прежда чанта

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -19 %
BGN 22.24
Брой продукти
В магазина

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Подробности

Цвят:
Кафяви
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Материал:
Плат
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Торбички
Диаметъра На Продукта:
0cm
Дължина На Продукта:
20cm
Тегло На Продукта:
0g
Широчина На Елемента:
0cm
Характеристики На Продукта:
бижута опаковка торби на дисплея
Височина На Продукта:
15cm
Номер На Модела:
15х20

Те също купуват с този продукт