.

.

304 неръждаема стомана колона кабел завършва бижута изводи за направи си САМ, с цвят на неръждаема стомана, 10. 5x5x5mm, дупка: 1mm, 200 бр./лот

304 неръждаема стомана колона кабел завършва бижута изводи за направи си САМ, с цвят на неръждаема стомана, 10. 5x5x5mm, дупка: 1mm, 200 бр./лот

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -25 %
BGN 17.38
Брой продукти
В магазина


304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Колона Кабелот Завршува, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : за 10.5 mm долга, 5mm широк, 5mm дебелина, дупка : 1mm.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
търговска марка:
пандахолл
Номер На Модела:
Стас-Q180-01
Тегло На Продукта:
76g
Материал:
Метални
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Тип Бижута Находки:
Закопчалка И Кукички
Характеристики На Продукта:
плосък кръг
Цвят на метала:
Цвят неръждаема стомана
единица за измерване:
200шт
Материал:
неръждаема стомана

Те също купуват с този продукт