.

.

100шт 23*12.5 мм смола кабошоны папийонка бижута заключения, друзы кабошоны-100623

100шт 23*12.5 мм смола кабошоны папийонка бижута заключения, друзы кабошоны-100623

Оценки на купувача:

BGN 13.28
Брой продукти
В магазина


..
количина : 100 PCS ПОДЛОГА големина : 25*12.5 mm Многу убав и висок квалитет
Станот назад смола Druzy Cabochons е одлична за правење на прстени, обетки за коса, игли, да се користат на мобилен телефон случаи, scrapbooking и повеќе.Поради варијации во monitor display, бојата на производи може да биде малку се различни кога примени во лице. Ние да се потрудиме да ги преземе слики, така што тие се појавуваат точно да се во боја.
Зошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки. Професионални Услуги на Клиентите : ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail,контакт форма,ние ќе ви одговори на сите e-mail во рок од 24 часа.секој клиент прашање,ќе доби Професионални Услуги на Клиентите. 30 Дена гаранција за враќање на Парите : Ние работиме "не-quibbles" гаранција, што значи дека ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот купување, едноставно да го вратите за нас во неговата оригинална состојба во рок од 30 дена од датумот на испорака. Ние ќе издаде целосна наплата за цената што ја платиле за објектот. 48 Часа Испраќање Испорака Ние брод на светот, освен Кина, Тајван, Хонгконг. Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање. Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX,EMS и тоа чини околу 4~7 дена пристигна Можете да изберете e Packet или Воздух Mail превозот,пратката ќе биде предаден преку Воздухопловната, обично тоа ќе трае околу 2-3 недели за Европа, САД, Австралија клиенти. За други земји, превозот време можеби една недела подолго. Ве молиме контактирајте ме ако пратката не е доставена на време.
Плаќање прифаќаме само Зачувам ( ве Молиме контактирајте со нас ако било какви проблеми со овие ) ве Молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел.
Се враќа Несаканите или Несоодветни Предмети : Ако не сте задоволни со предмети што ги добив, може да се вратат на производи во рок од 30 дена од денот на испорака за враќање на парите, но купувачот се одговорни за трошоците за враќање.

Подробности

търговска марка:
розовата глава
Материал:
Пластмаса
Тип Бижута Находки:
Подпори
Диаметъра На Продукта:
0.92inch
Дължина На Продукта:
0.92inch
Тегло На Продукта:
0.8g
Широчина На Елемента:
0.5inch
Характеристики На Продукта:
папийонка
Номер На Модела:
100623
Тип Елемент:
бижута находки
Материал:
Смола

Те също купуват с този продукт