.

.

200pcs Crown Paper Tags Kraft Gift Tag опаковъчни етикети/хартиени карти само за тортата, за ръчна работа/дрехи/луксозни кутии/бижута с редове

200pcs Crown Paper Tags Kraft Gift Tag опаковъчни етикети/хартиени карти само за тортата, за ръчна работа/дрехи/луксозни кутии/бижута с редове

Оценки на купувача:

BGN 9.00 -6 %
BGN 9.60
Брой продукти
В магазина

Материјал : 300gsm хартија, картон Големина : 4*5.1 cm 1 Lot=200pcs Tags+200 PCS Коноп Стрингови Ние сме мода накит картички/хартија подарок кутија/шопинг кеси/налепница етикетата и да било форма цена тагови е фабрика. Ние се направи од себе. па ние може да ви понуди конкурентна цена и флексибилен дизајн како ви се допаѓа. Ние прифаќаме прилагодено дизајн и се меша на големо,Ние и ветуваме на понуда на најдобар квалитет на производи, со најдобри цени и најдобра услуга. Ако треба да се прилагодат, ве молиме контактирајте со нас.

Подробности

Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Материал:
Хартия
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Етикети, Ценови Етикети
Диаметъра На Продукта:
5.1cm
Дължина На Продукта:
4cm
Тегло На Продукта:
1g
Широчина На Елемента:
5.1cm
Характеристики На Продукта:
обичай лого
Височина На Продукта:
4cm
Номер На Модела:
4х5. 1

Те също купуват с този продукт