.

.

1000шт 25*35см жълто органза подарък чанта бижута опаковка дисплей чанти дантела чанта за гривни / колие / СР прежди чанта

1000шт 25*35см жълто органза подарък чанта бижута опаковка дисплей чанти дантела чанта за гривни / колие / СР прежди чанта

Оценки на купувача:

BGN 276.00 -13 %
BGN 316.80
Брой продукти
В магазина

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Подробности

Цвят:
Жълт
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Материал:
Плат
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Торбички
Диаметъра На Продукта:
0cm
Дължина На Продукта:
35cm
Тегло На Продукта:
0g
Широчина На Елемента:
0cm
Характеристики На Продукта:
бижута опаковка торби на дисплея
Височина На Продукта:
25cm
Номер На Модела:
25х35

Те също купуват с този продукт