.

.

Китайски Фън Шуй Дракон статуя на статуя за късмет и успех Дракон ключодържател bmw сбирка фантазия контейнер украса фигурка

Китайски Фън Шуй Дракон статуя на статуя за късмет и успех Дракон ключодържател bmw сбирка фантазия контейнер украса фигурка

Оценки на купувача:

BGN 48.24
Брой продукти
В магазина

Магичен Змеј Дизајн Богатство Trinket Кутија Змеј Trinket Кутија Колекционерски Фантазија Сад Декорација Figurine Совршен подарок за оние кои сакаат Накит Носител на Голема craftmanship Cezch cystal без магнет да се отвори Мулти Обоени Азија Змеј Jeweled Кристал Trinket Кутија
Почитувани клиенти, бојата на објектот ќе бидат испратени по случаен избор од акциите,ако вие само треба бараната боја, ве молиме проверете кај нас, прво да проверите достапноста и, исто така, ве молиме известете боја 1 и боја 2 како боја 1 секогаш се надвор од акциите. ви Благодариме многу.
Белешки : нашите предмети се со квалитет, чешка кристал и парична казна сликарство.
Треба да имате било какви дополнителни прашања, pls дозволете ни да знаеме.

Подробности

Цвят:
Зелено, Синьо, Розово, Лилаво, Златно, Многоцветен
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Широчина На Елемента:
4.25cm
Височина На Продукта:
7cm
Номер На Модела:
315
Характеристики На Продукта:
Чешки кристал осеян с тръни
Дължина На Продукта:
11.5cm
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тегло На Продукта:
200g
Материал:
Метални
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Кутии И Дисплеи

Те също купуват с този продукт