.

.

Lnrrabc Hot 10pcs цветни деца въже колие с регулируема лента от органза+кола маска сатен, кабел за суспензии колие прави САМ

Lnrrabc Hot 10pcs цветни деца въже колие с регулируема лента от органза+кола маска сатен, кабел за суспензии колие прави САМ

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -42 %
BGN 3.46
Брой продукти
В магазина


Драг Пријател
Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно
Жешка,10 PCS,Шарени,Деца Јаже Ѓердан, Organza Лента+Восок Сатен Кабелот,За Приврзоци Ѓердан Одлуки,DIY
предмет тип : ѓердан јаже
materiral : восок јаже+Панделки
количина : 10pcs
должина : about43cm+5cm
боја : како на сликата
пол : деца

Подробности

търговска марка:
LNRRABC
Тип Бижута Находки:
Верига
Материал:
Плат
Тип Елемент:
бижута находки
Дължина:
около 43+5 см

Те също купуват с този продукт