.

.

9* 14 мм стъклени мъниста червен пълноточков бял бисер САМ Spacer Европейския Муранский буци чешки мъниста подходящи за амулети гривна Шарм

9* 14 мм стъклени мъниста червен пълноточков бял бисер САМ Spacer Европейския Муранский буци чешки мъниста подходящи за амулети гривна Шарм

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -21 %
BGN 2.54
Брой продукти
В магазина

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по E-пакет Цел >$5.
3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира E-пакет ако Земјата или Регионот E-пакет Поддршка.
4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.
Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брз

Подробности

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
АОДУОЛА
Номер На Модела:
BD160307NN
Тегло На Продукта:
0.003
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
Материал:
Стъкло
Мъниста:
червени мъниста
Топчета:
метални мъниста
Големи Мъниста С Дупки:
изделия от мъниста
распорные мъниста:
големи топки от дупката
свободни мъниста:
стъклени топчета
набит мъниста:
сребърни мъниста
чар:
Гадания
кръгли мъниста:
мода Направи си сам
стъклени перли, мъниста:
Чешки мъниста

Те също купуват с този продукт