.

.

1000pcs 7*9cm black Organza gift bag jewelry packaging display bag Drawstring pouch for bracelets/necklace/wed Yarn bag

1000pcs 7*9cm black Organza gift bag jewelry packaging display bag Drawstring pouch for bracelets/necklace/wed Yarn bag

Оценки на купувача:

BGN 58.00 -21 %
BGN 73.44
Брой продукти
В магазина

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Подробности

Цвят:
Черен
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Материал:
Плат
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Торбички
Диаметъра На Продукта:
0cm
Дължина На Продукта:
9cm
Тегло На Продукта:
0g
Широчина На Елемента:
0cm
Характеристики На Продукта:
бижута опаковка торби на дисплея
Височина На Продукта:
7cm
Номер На Модела:
7х9

Те също купуват с този продукт