.

.

Lnrrabc 100 бр. / лот polymorph край капки метални мъниста края на удължи веригата за колие направи си САМ гривна plastimake

Lnrrabc 100 бр. / лот polymorph край капки метални мъниста края на удължи веригата за колие направи си САМ гривна plastimake

Оценки на купувача:

BGN 1.00 -15 %
BGN 1.17
Брой продукти
В магазина

Почитувани Купувачи :
1. Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги. ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвори
спорот, ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време . Па ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им даде сте задоволни одговор Веднаш .
2 . Ако на рокот за испорака е да дојдат, но се уште не добиете вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме за да се продолжи времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето!
3 .Ако не можете да ги пратите на вашиот пакет,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви кажам каде е тоа,и ве молиме да не се отвори спорот,се надеваме на вашето разбирање,ви благодарам.
100pcs/многу,2*7mm,Завршувајќи Капки,Метал Монистра,Крајот На Продолжување На Синџирот,Злато/Сребрена Позлатен,За Ѓердан Нараквица,DIY
предмет тип : крај капки
materiral : цинк легура
боја : злато, сребро.
големина : околу 2*7mm
количина : за 100pcs
Плаќање :
Прифатени методи за плаќање во Моментов, што може да се плати со Кредитна Картичка Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во
во иднина(како да се плати,ве молиме кликнете here : http : //help..com/payment_method.html)
Превозот :
превозот начин превозот време на превозот надомест
Кина Пост Воздух Mail 15-50 дена бесплатен превозот
DHL 5-8 дена зависи од тежината
EMS 6-9 дена зависи од тежината
ПРОЗОРЦИ 5-8 дена зависи од тежината
Враќање : За било која причина не сте задоволни со предмети. Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање
во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. ако објектот е неисправен. Ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот
метод на плаќање.
Увоз политики :
увозни давачки,даноци и давачки не се inculded во објектите цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се buyrs' одговорност.

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Тип Бижута Находки:
Закопчалка И Кукички
търговска марка:
LNRRABC
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
Тегло На Продукта:
16g

Те също купуват с този продукт