.

.

200PCS 6.5*9cm Hair Клип Card Paper Jewelry Display Card Hair Аксесоар Card Blank Hairpin Packaging Card Accept Custom Logo

200PCS 6.5*9cm Hair Клип Card Paper Jewelry Display Card Hair Аксесоар Card Blank Hairpin Packaging Card Accept Custom Logo

Оценки на купувача:

BGN 15.00 -4 %
BGN 15.68
Брой продукти
В магазина

Материјал : 300gsm хартија, картон Големина : 6.5x9cm Боја : кафена,црна,бела
КОЛИЧИНА : 200 PCS/Многу
Ние сме мода накит картички/хартија подарок кутија/шопинг кеси/налепница етикетата и да било форма цена тагови е фабрика. Ние се направи од себе. па ние може да ви понуди конкурентна цена и флексибилен дизајн како ви се допаѓа. Ние прифаќаме прилагодено дизајн и се меша на големо,Ние и ветуваме на понуда на најдобар квалитет на производи, со најдобри цени и најдобра услуга. Ако треба да се прилагодат, ве молиме контактирајте со нас.

Подробности

Цвят:
Бял, Черен, Кафяв
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Материал:
Хартия
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Кутии И Дисплеи
Диаметъра На Продукта:
9cm
Дължина На Продукта:
6.5cm
Тегло На Продукта:
1g
Широчина На Елемента:
9cm
Характеристики На Продукта:
Картички За Заколок За Коса
Височина На Продукта:
6.5cm
Номер На Модела:
6. 5х9
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт