.

.

Гореща Продажба На Ковчег За Бижута Със Стъклен Капак Пръстен Кутия За Съхранение На Обеци Скоростна Колела Обеци Притежателя На Бижута, Аксесоари, Рафтове За Изло

Гореща Продажба На Ковчег За Бижута Със Стъклен Капак Пръстен Кутия За Съхранение На Обеци Скоростна Колела Обеци Притежателя На Бижута, Аксесоари, Рафтове За Изло

Оценки на купувача:

BGN 16.00 -28 %
BGN 22.34
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на нашата Продавница
Трговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена!
Ако се измеша нарачки помалку од $180, но повеќе од $100, слободен испорака : Кина пост воздух или ЕМС пошта
Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Fedex или ЕМС
Име на производ : Топла Продажба Накит Кутија Стакло Покрие Прстен Складирање Кутија Студ Earring Кутија Тркала Студ Earring Накит Носителот Додатоци Екранот Багажник
Материјал : Дрво и Платно
Големина на : 20*15*4.5 CM
Тежина : околу 420g.
Материјал Прикажани Боја : Како На Сликата.
Пол : За Накит екранот.
Повод : Продавница
Состојба : 100% сосема нов висок квалитет.
Количина : 1pcs
Конверзија : 1 cm = 0.394 инчен, 1g = 0.002 lb
Објаснување
100% Слободен девизен/наплата за Unsatisfactions
Професионални Безбедност Пакување
Во Време На Испорака Гаранција
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас. Ви благодарам многу!

Подробности

Цвят:
Черно, Сиво, Синьо, Лилаво, Кафяво, Розово-Червен
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Тегло На Продукта:
420g
Височина На Продукта:
4.5cm
Материал:
Дърво
търговска марка:
Мордоа
Характеристики На Продукта:
Модни модели
Широчина На Елемента:
15cm
Диаметъра На Продукта:
15cm
Номер На Модела:
b109
Дължина На Продукта:
20cm
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Кутии И Дисплеи

Те също купуват с този продукт