.

.

OLINGART 10M Roll of 1.5 mm Aluminum Тел soft САМ занаятите универсално изпълнен метално колие гривна колие производство на бижута 2017

OLINGART 10M Roll of 1.5 mm Aluminum Тел soft САМ занаятите универсално изпълнен метално колие гривна колие производство на бижута 2017

Оценки на купувача:

BGN 4.86
Брой продукти
В магазина


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
OLINGART 10 M се Тркалаат на 1.5 mm Алуминиум Жица мека DIY занает разноврсна насликани метал ѓердан Хривнија ѓердан накит одлуки 2017
Големина
Кол : 1.5 mm (0.059" )
Должината/roll : околу 10m (32.81 нозе)
Количина
1 тркалаат за вкупно 10m(32.81 нозе)
Нето Тежина Прибл.60g/ролна
Функција лесно да се наведнувам, пресврт, се сече и се стиска дупки, одлична за DIY многу занает, накит материјали, итн.
Следните боја картичка боја за сите производи, ако треба, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците!
За Превозот
Шпедиција
Се Проценува Превозот Време
Превозот Цена
Кина Пост Воздух
15-25 работни дена
Бесплатен Превозот
EMS
5-9 работни дена
Depeds на вкупната тежина на вашата нарачка
DHL/Федекс/UPS-от
4-8 работни дена
Answer : ___________________________ Note : 1 .Превозот времето е проценка
2.Bayers се одговорни за сопствени должност, ако е потребно
Нашите Принципи на водењето Бизнис
Искрено, Најдобро Клиенти Услуга и Добар Квалитет
Врвот и Квалитет
Добра и Конкурентна Цена
Сигурен Бизнис
Брз и Безбеден Превоз
100% Задоволство Гаранција
Вашето Задоволство, Нашите Извршување
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуга. Тоа само ќе потрае една минута, но е многу важно за нас. Ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
търговска марка:
ОЛИНГАРТ
Дължина На Продукта:
1000cm
Тегло На Продукта:
60g
Характеристики На Продукта:
Алуминиеви проводници
Височина На Продукта:
1.5cm
Номер На Модела:
OL-LSX-1.5 ММ-10 000
Материал:
Метални
Широчина На Елемента:
10cm
Тип Бижута Находки:
Тел
Диаметъра На Продукта:
0.15cm
Материал:
Алуминиева тел
Характеристики На Продукта:
Лек и лесно да се огъват, не е лесно ръждясва
Пакет:
Шампанско Опаковка
Използването на:
много занаяти професия или производство на бижута
Спецификация:
1.5 мм 10 м/лот
MOQ:
За 1 лот
Размер:
0.15MM

Те също купуват с този продукт