.

.

LNRRABC 100 бр. / лот САМ край капки метални мъниста края на удължи верига огърлица / pesca за колие гривна

LNRRABC 100 бр. / лот САМ край капки метални мъниста края на удължи верига огърлица / pesca за колие гривна

Оценки на купувача:

BGN 1.00 -46 %
BGN 1.86
Брой продукти
В магазина


Драг Пријател
Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно
100pcs/многу,2*7mm,Завршувајќи Капки,Метал Монистра,Крајот На Продолжување На Синџирот,Злато/Сребрена Позлатен,За Ѓердан Нараквица,DIY
предмет тип : крај капки
materiral : цинк легура
боја : злато, сребро.
големина : околу 2*7mm
количина : за 100pcs

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Тип Бижута Находки:
Закопчалка И Кукички
търговска марка:
LNRRABC
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
Тегло На Продукта:
16g

Те също купуват с този продукт