.

.

Безплатна доставка до 200 бр / пакет половината топката обеци съобщения Earwire бижута 8x13 мм злато сребро бронз за бижута занаят САМ

Безплатна доставка до 200 бр / пакет половината топката обеци съобщения Earwire бижута 8x13 мм злато сребро бронз за бижута занаят САМ

Оценки на купувача:

BGN 3.00 -37 %
BGN 4.78
Брой продукти
В магазина


Samandbeads Накит Ко ; Ltd
Опис На Производот
Материјал :
Легура
Големина на :
8×13mm
Дебелина 0.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
4colors-1
Количина :
200pcs како Минимум за
Дел Бр.
EF007
Бренд
Samand Beads
Бесплатен Превозот 200 Pcs/пакет Половина Топката Студ Earring Мислења Earwire Накит 8x13mm Злато Сребро Бронза За Накит Одлуки Занает DIY
ЗАБЕЛЕШКА : Сликите се земени од реалниот акции под бела светлосни ефекти,па се произведуваат може да се појави
малата големина и боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран,ве молиме обратете се до големина
imformation на описи.Па ве молиме да се реализира овој пред наддавање,ви Благодариме!
Сите бои погоре во парк
Имаме најниска минимална цел : 200pcs/пакет како една многу
И најбрзо време : испратите сите парцели во рок од 24 часа откако ќе се потврди цел/по плаќање

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
Материал:
Метални
Размер:
8x13mm
Тип Бижута Находки:
Карфици И Игли
Диаметъра На Продукта:
0.08inch
Дължина На Продукта:
0.08inch
Тип На Метали:
Мед
Тегло На Продукта:
40g
Широчина На Елемента:
0.08cm
Височина На Продукта:
0.08inch
Характеристики На Продукта:
Обици Розово Вързала Ушна Тел
Номер На Модела:
EF007
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт