.

.

безплатна доставка, 10 мм, кръгли мъниста, 200 бр. / лот, акрилни сам материал мъниста, земята фасетиран нарязани на форми мъниста, детски бижута и аксесоари

безплатна доставка, 10 мм, кръгли мъниста, 200 бр. / лот, акрилни сам материал мъниста, земята фасетиран нарязани на форми мъниста, детски бижута и аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 8.00 -15 %
BGN 9.41
Брой продукти
В магазина


Цена : $07.88 Цена : $07.88 Цена : $06.88 Цена : $06.99 Цена : $07.88 Цена : $06.99
Бесплатен превозот+ на Големо! ТОП Одделение! Добар Квалитет!
Точка Име : AB Боја Акрилик Монистра
Монистра Боја : Мешана Боја и 12colors за изборот!
Монистра, Големина : 10мм
Количина : 2 00pc s/set
Состојба : Нова Популарна бои
Изработка : AB Сјајна боја
Забелешка : Ако ви треба други бои, pls ја напушти масажа кога ќе го поставите цел, tks!
Употреба : DIY рачно изработени модни Додатоци/Декорација,со што за Ѓердан/Ѓердан,итн.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи. Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме!!
Трговија на големо 8мм круг акрилик монистра,300pcs/многу, AB боја фацетирани земјата лежиште, DIY Накит Одлуки Монистра US$ 6.88 /многу
парчиња / многу
2014 Ново! 6mm/10мм Мешана Боја монистра,Акрилик Круг монистра,Soild Боја на Гума Монистра за DIY Накит што НИ$ 5.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот+SS25(5mm)/ 720 PCS/set Сребро Лабава Кристално да се Шие На Кристал Монистра,Метални Наоди Flatback Облека, Додатоци US$ 14.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 50pcs Шарм Конектор Цинк Легура Шарм Мешани Бои Хривнија Накит Одлуки Додаток US$ 8.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 6mm 500 Pcs Мешана Боја Stardust Акрилик Spacer Монистра Мат Монистра DIY Accressories US$ 6.88 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 4mm 2000pcs/многу слонова коска/Бела ABS Бисер Монистра,Имитација Круг Бисери на Големо Лабава Монистра Накит Одлуки DIY US$ 6.48 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот+ 4mm 6mm 8мм Бела Лабава Стакло Имитација Бисер Монистра 1000 парчиња Накит Наоди US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 10мм 3strands/set Природни Мушка Amazonite Jade Лабава Монистра Полу-скапоцени Камења Бесплатен Превозот САД$ 8.99 /многу
парчиња / многу
100% Гаранција За Квалитет :
100% Пари Гаранција за враќање на Секоја Точка и Слободни Врати Превозот ако објектот не е како discribed.
24-Часа Испраќање :
24-Часа Испраќање на примерок цел по потврди плаќање освен на јавното празници.

Подробности

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
скоустер
Материал:
Акрил
Външен Диаметър:
10MM
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
Номер На Модела:
AB
Цвят:
цвят ab
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт