.

.

45 мм, 200 бр. старинни бронзови метални плоски остриета на върха шипове САМ фиби за коса-шнола за коса, бижута, аксесоари изводи

45 мм, 200 бр. старинни бронзови метални плоски остриета на върха шипове САМ фиби за коса-шнола за коса, бижута, аксесоари изводи

Оценки на купувача:

BGN 28.00 -12 %
BGN 31.98
Брой продукти
В магазина

Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта; Над $150 цел биле испратени преку EMS/Федекс,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS/Федекс( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).
Ви Благодарам Многу!
Големина : 45mm (1mm=0.1 см)
Боја : гроздобер бронза
Материјал : метал
MOQ : 200 PCS
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Бесплатен Превозот !! 24 MM 350 Pcs Позлатен Сребрен Лим Око Иглички Накит Додатоци US$ 1.55 /многу
350 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 4 MM 30 G/ 330 Pcs Топла Керамика чешка Стакло Семе Мониста Накит Наоди US$ 0.82 /многу
30 грама / многу
Бесплатен Превозот 4 MM 30 G/ 330 Pcs Крем Чувствуваат чешка Стакло Семе Мониста Накит Наоди US$ 0.

Подробности

Тип Елемент:
бижута находки
търговска марка:
Звездна Песен
Материал:
Метални
Размер:
45mm
Тип Бижута Находки:
Закопчалка И Кукички
Диаметъра На Продукта:
4.5cm
Дължина На Продукта:
4.5cm
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тегло На Продукта:
2g
Широчина На Елемента:
0.8cm
Височина На Продукта:
0.8cm
Характеристики На Продукта:
скоба
Номер На Модела:
щипки за коса 01
Размер:
45 мм
Опаковка:
Торба OPP
Цвят:
вижте снимка
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт